KrediKolay’ı Tanıyın.

kredi başvurusu, kredi danışmanlık, kredi çözümleri, kredi, ihtiyaç, kredisi, ticari kredi, taşıt kredisi, emekli kredisi, ptt kredi, kredi çıkmıyor, konut kredisi, en uygun kredi, kredi nasıl alınır, kredi hesaplama, kredi başvuru takip

Biz Kimiz ?

 
2010 yılında Alfa Yapı Finans Hizm. Tic. Ltd. Şti. olarak kurulan, 2016 yılında yeni birimlerin katılımı, yeni sermaye artırımları ile Alfa Finans Hizm. A.Ş olarak büyümeye devam eden finans piyasalarında yetkili hizmet veren Türkiye’nin ilk ve en büyük kredi danışmanlık kurumuyuz.
KrediKolay’ın faaliyetlerinin dayandığı yasal koşullar BDDK’nın yayınladığı 5 Kasım 2011 tarih ve 28106 sayılı Destek Hizmetlerinin Sağlanması ile ilgili yönetmelikte belirtilmiştir. Faaliyetlerimizi bu çerçevede yürütmekteyiz. Faaliyet alanımız bankaların bireysel ve ticari nitelikli ürünlerinin satışı ve pazarlanmasıyla müşterilerin banka ürünleri konusunda danışmanlık almasının sağlanmasıdır. ITO (İstanbul Ticaret Odası) kaydında da faaliyet konularımız ve verdiğimiz hizmetler açıkça belirtilmiştir ve bütün işlemlerimiz tamamen yasaldır.
Krediler konusunda Türkiye’nin en uzman, en eski, en kurumsal ve en köklü danışmanlık kurumu olan KrediKolay, 2010 yılından itibaren sektörün öncüsü ve belirleyicisi konumundadır. 2016 yılında yüksek maliyetli teknolojik yatırımlar yaparak 2010 yılından itibaren devam eden faaliyetlerimizde 30.000’den fazla müşterimizin kredi kullanmasını sağladık.
Faaliyetlerimiz, kurumsal yapımızın desteği ve yönetim kurulumuzca belirlenen yol ve yöntemlerle yine sektörden gelen, deneyimli ve aynı zamanda üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş çalışanlarımızca yürütülmektedir.
KrediKolay olarak bağlı bulunduğumuz BDDK nın Destek Hizmetleri sağlanması ile ilgili yasal düzenlemesi, mevduat toplanması haricinde Kredili Mevduat Hesabı, Kredi Kartı, Tüketici Kredileri, Konut Kredileri, gibi bankacılık ürün ve hizmetlerinin mutabakat sağlanılan banka adına satış ve pazarlanmasına imkan tanımaktadır. 5411 sayılı Bankacılık Kanunu’na aykırı olmamak koşulu ile KrediKolay’ın bankalara ait ürünleri pazarlanması konusunda onay almıştır ve Resmi Gazete’nin 30 Mayıs 2017 tarihli baskısında yayımlanmıştır.

Alfa Finans Hizm. A.Ş.

Siz de Müşterilerimiz Arasına Katılın.

0%
Kredi Onay Oranı
0
Başvuru Sayısı
%0
Müşteri Memnuniyeti
0
Tamamlanan Kredi

Hemen Krediye mi ihtiyacınız var ?

Menü